Az élelmiszermaradék és -hulladék témaköre – sor került a közétkeztetési munkacsoport 8. ülésére

2022. március 10-én sikeresen lezajlott az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet (OGYÉI) Táplálkozás-epidemiológiai Főosztályának szervezésében a közétkeztetési munkacsoport nyolcadik online ülése. A közétkeztetésben dolgozó szakembereket, így élelmezésvezetőket, dietetikusokat, szakácsokat, valamint a további érdeklődő szakembereket is megszólítva, jelen alkalom az élelmiszermaradék … Tovább

Az élelmiszermaradék és hulladék témaköre címmel rendezi meg az OGYÉI 8. közétkeztetési munkacsoportját

Az OGYÉI Táplálkozás-epidemiológiai Főosztálya 2020 őszétől kezdődően az élelmezésben dolgozó élelmezésvezetőknek, dietetikusoknak, szakácsoknak és további érdeklődő szakembereknek közétkeztetési szakmai munkacsoportok felállításának előkészületeit kezdte meg. A munkacsoportos megbeszélések a hatóságok (NÉBIH, NNK) és a szakmai szervezetek (ÉLOSZ, KÖZSZÖV, MDOSZ, VIMOSZ) közreműködésével, meghatározott tematika mentén, havonta, online … Tovább

Közétkeztetés a járvány idején – sor került a közétkeztetési munkacsoport első ülésére

Az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet (OGYÉI) koordinálásával 2021. május 13-án sikeresen lezajlott a közétkeztetési munkacsoport első, online „bevezető” ülése. A 10 alkalomból álló programsorozat a közétkeztetésben dolgozókat szólítja meg, és tematikus havi rendezvényeivel lehetőséget nyújt mindenki számára az érdeklődésének … Tovább

Már lehet regisztrálni a közétkeztetési munkacsoport első, bevezető alkalmára

Az OGYÉI Táplálkozás-epidemiológiai Főosztálya 2020 őszétől kezdődően az élelmezésben dolgozó élelmezésvezetőknek, dietetikusoknak, szakácsoknak és további érdeklődő szakembereknek közétkeztetési szakmai munkacsoportok felállításának előkészületeit kezdte meg. A munkacsoportos megbeszélések a hatóságok (NÉBIH, NNK) és a szakmai szervezetek (ÉLOSZ, KÖZSZÖV, MDOSZ, VIMOSZ) közreműködésével, … Tovább

Közétkeztetési munkacsoportokat szervez az OGYÉI, szakembereknek

A közétkeztetés területén dolgozik? Kérdései vannak? Itt a lehetőség!ÉLELMEZÉSVEZETŐK, DIETETIKUSOK, ÉRDEKLŐDŐ SZAKEMBEREK, FIGYELEM! Az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet, a hatóságok (NÉBIH, NNK) és a szakmai szervezetek (ÉLOSZ, KÖZSZÖV, MDOSZ, VIMOSZ) közreműködésével közétkeztetési munkacsoportokat állít fel 2021-ben, online platformon. Regisztráljon … Tovább